Yerel Seçimler öncesinde her geçen gün yaptığı ziyaretlere yenilerini ekleyen Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un bu kez adresi esnaf odaları oldu. Başkan Tutuk ilk olarak YESOB Başkanı Mustafa Bozkurt’u ziyaret etti. Bozkurt ile yapılan hizmetler ve ileriye dönük projeler hakkında görüş alışverişinde bulunan Başkan Tutuk, daha sonra esnaf odalarını tek tek ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Kurban Bayramı İlanı Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Kurban Bayramı İlanı

Kazanan Yalova olacak

Ziyaret ile ilgili konuşan Başkan Tutuk; “Esnafımızın ve onların kıymetli temsilcileri olan odalarımızı ziyaret ederek görüş ve önerileri hakkında bilgiler aldık. Bugüne kadar iş birliği içerisinde sundukları katkılar için esnaflarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca bizleri misafir eden kıymetli oda başkanlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Şehrimiz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Kazanan Yalova olacak” dedi.

Ziyaretlerinde Başkan Tutuk’a, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, AK Parti Yalova İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti Yalova Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin de eşlik etti.  

Editör: Manşet Gazetesi