Erol mesajında, ‘’Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, demokrasimizi, anayasal düzeni ve özgürlüklerimizi hedef alarak, ülkemizi parçalamaya yönelik FETÖ/PDY terör örgütü tarafından yapılan 15 Temmuz alçak darbe teşebbüsünün milli irade tarafından bertaraf edilerek, eşine az rastlanan bir kahramanlık destanıyla, unutulmayacak kutlu bir zaferin 6. yılını birlik ve beraberlik içinde idrak etmekteyiz.

Erol, ‘’Hain darbe girişimini hedefine ulaşamadan engellemiştir’’

FETÖ/PDY terör örgütü tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde millet egemenliği üzerinde yeni bir vesayet kurma girişimi olarak gerçekleştirilen hain darbe girişimi karşısında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Milletimizi illerimizin meydanlarına davet ediyorum, havalimanlarına davet ediyorum ve milletçe meydanlarda, havalimanında toplanalım ve o azınlık grubu, tanklarıyla, toplarıyla gelsinler, ne yapacaklarsa halka orada yapsınlar. Halkın gücünün üstünde bir güç ben tanımadım bugüne kadar hayatımda, bundan sonra da zaten böyle bir şey tanımamız söz konusu değil” çağrısıyla kadını, erkeği, yaşlısı, genciyle meydanlara inen aziz milletimiz namluların, tankların ve uçakların karşısına dikilerek darbecilere hak ettiği dersi vermiş, hain darbe girişimini hedefine ulaşamadan engellemiştir.

15 Temmuz gecesi milli iradeyi yok sayarak işgale kalkışanlara aziz milletimiz bu toprakların sahipsiz olmadığını, vatanı her ne pahasına olursa olsun koruyacağını, yeri geldiğinde bir kez daha kahramanlık destanı yazmaya hazır olduğunu göstermiş ve darbecileri akamete uğratmıştır.

Erol, ‘’Hain odaklara karşı mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir’’

Bilinmelidir ki, dün olduğu gibi bugünde Devletimizin tüm kurumları, asil milletimizin dua ve destekleriyle ülkemizin bekasına, birliğine, huzuruna ve geleceğine kast eden tüm hain odaklara karşı mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir.

Yalova Belediyesi’nden istihdama destek Yalova Belediyesi’nden istihdama destek

Değerli Yalovalı Hemşerilerim;

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün 6. yılında 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında gerçekleştireceğimiz Demokrasi Nöbetine tüm Yalovalı hemşerilerimi davet ediyorum. 15 Temmuz günü balkonlarımızı, pencerelerimizi, dükkânlarımızı uğruna nice canların verildiği şanlı bayrağımızla donatalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Gününün 6. Yılında, Aziz Şehitlerimizi rahmetle, minnetle yâd ediyorum. Şehitlerimizin ailelerine Yüce Rabbimden sabrı cemil diliyorum. Gazilerimize Rabbimden sağlık ve afiyet niyaz ediyorum. Milli iradeye ve demokrasimize sahip çıkmak için meydanları dolduran aziz milletimizi ve Yalovalı hemşerilerimi saygıyla selamlıyorum.’’

Editör: TE Bilisim