Siyaset, bürokrasi, STK’ların başkan ve yöneticileri, iş insanları, eş, dost, akraba ve arkadaşların Bezcioğlu ve Balcan ailelerini yalnız bırakmadığı düğünde, Özge ve İbrahim bir ömür boyu mutluluğa yelken açtı.

Alkışlar arasında piste gelen Özge-İbrahim çifti ilk danslarını yaparlarken yaşadıkları mutlu dolu anlar, unutulmaz kareler oluştururken, her iki ailenin mutlulukları görülmeye değerdi.   

Yalova Belediyesi’nden istihdama destek Yalova Belediyesi’nden istihdama destek

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un kıydığı nikah da; Yalova Valisi Muammer Erol, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, bir önceki dönem AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek nikah şehitliği yaptı.

Nikahtan sonra, Erzurum Bar ekibinin halkoyunları gösterisi nefesleri kesti. Davetlilere yapılan ikram, ardından takı merasimi ile devam eden düğün, türkü ve halaylarla geç saatlere kadar sürdü.

Yalova Manşet Gazetesi olarak, Özge ve İbrahim çiftini tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Editör: TE Bilisim