Yalova’da geçen ay kaç konut satıldı? Yalova’da geçen ay kaç konut satıldı?

Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün istekleri doğrultusunda Ankara Gölbaşı'nda eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli bahçesinin peyzaj çalışmasını üstlendi. Bu doğrultuda Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecileri, alan öğretmenleri ve öğrencileri titizlikle çalışmalarını sürdürdükleri çalışmalarını tamamladı.

 Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ercan Gökkaya, çalışmaların Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinin estetiğinin göz önünde bulundurularak yürütüldüğünü belirterek, "Tüm bahçenin temiz, düzenli ve konforlu hale gelmesi adına yoğun bir tempoyla çalıştık. İdarecilerimiz, alan öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin desteği ile yürüttüğümüz çalışmalarımız ile birlikte Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinin bahçesinde estetik bir doku ile bütünlük sağlamayı başardık. Emeği geçen herkesin eline sağlık." dedi.

Peyzaj çalışmasının tamamlanmasının ardından Yalova TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecileri, usta öğreticileri ve öğrencileri Anıtkabir ziyaretiyle çalışmalarına nokta koydu.

Editör: TE Bilisim