Çiftlikköy’de yürek yakan görüntü: Parkta bacağı sıkıştı Çiftlikköy’de yürek yakan görüntü: Parkta bacağı sıkıştı

Çiftlikköy Belediyesi'nin çocuklar ve gençler için düzenlediği yaz kursları, Çiftlikköy Kültür Merkezi'nde başladı. Spor, sanat, hobi ve kişisel gelişim gibi alanlarda, 11 farklı branşta başlayan kurslarda 550 kursiyer öğrenim görüyor. Voleybol, masa tenisi, jimnastik, karate, dart, robotik kodlama, akıl zeka oyunları, satranç, resim, gitar ve çini branşlarındaki kurslar, kursiyerlere hem boş vakitlerini değerlendirme hem de yaz aylarını keyifli geçirme şansı sunuyor.  

Adil Yele: Kış aylarında daha fazla kurs açacağız

Kurs başvuruları esnasında kısa sürede kontenjanların dolduğunu belirten Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, “Çiftlikköylü hemşerilerimizin daha ilk günden kurs kayıtları için gösterdiği ilgi bizleri mutlu etti. Küçük yaşta çocuklarımızın ve gençlerimizin yeteneklerinin keşfedilmesi, eğitilmesi, gelişmesi ve gerçek potansiyellerine ulaşabilmesi için yaz kursları oldukça önem taşıyor. Yaz döneminde de çocuk ve gençlerimizin daha keyifli ve kendilerini geliştirebilecek 11 farklı branşta kurslarımızı açtık. Ancak kış döneminde daha fazla branşta vatandaşlarımıza hizmet sunmayı planlıyoruz” dedi.

Amaçlarının çocuk ve gençlerin kişisel gelişimlerine katkı sunmak olduğunu da kaydeden Başkan Yele, katılan tüm kursiyerlere ve eğitmenlere teşekkür etti.

Editör: Manşet Gazetesi