Tarihi Ayazma Cami aslına uygun restore edilecek Tarihi Ayazma Cami aslına uygun restore edilecek

Kaytazdere Kültür ve Sanat Derneği Yaza Merhaba Konseri 25 Haziran 2024 tarihinde Kaytazdere Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Müzikseverler tarafından büyük ilgi gören konserde söylenen eserler, salonu dolduran müzikseverlerle birlikte seslendirildi.

Müzik ziyafeti yaşadılar

Kaytazdere halkı konserde unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşadı. Koro Şefi Ömer Faruk Öskan’ın yönetimindeki Kaytazdere Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Yaza Merhaba Konseri Kaytazdere’de vatandaşlardan tam not aldı. Türk Sanat Müziği’nin seçkin şarkılarının seslendirildiği konserde şarkılara seyirciler de eşlik etti. Sanatçılar böyle bir imkan sağladığı için Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil’e teşekkürlerini sundu.

Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil de “Kaytazdere Türk Sanat Müziği Koro Şefi Faruk Ömer Öskan’a, Sunucu Hacer Karakaya’ya, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aydın’a, koristlere ve solistlere, çalışma arkadaşlarımıza, emeği geçen ve katılım sağlayan belde halkımıza, sanatseverlere, herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

Editör: Manşet Gazetesi