Kuveyt İstanbul Başkonsolosu Mohammad S.A.S. Alsharji, Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel’i ziyaret etti. Başkanlık makamında yapılan görüşmede Başkan Gürel, Başkonsolos Alsharji’ye nazik ziyareti için teşekkür etti.

Başkan Gürel: Yalova’nın sunacağı katkıları ele aldık

Erkılınç 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı Erkılınç 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı

Yapılan görüşmede Başkan Gürel, ülkelerarası iş birliğinin daha da güçlendirilmesi ve geliştirilmesi temennisinde bulundu. Başkonsolos Alsharji ise misafirperverliği için Başkan Gürel’e teşekkür ederek, iş birliği içerisinde çalışmayı temenni ettiğini bildirdi. Başkan Gürel, “Ziyaretleriyle bizleri onurlandıran Kuveyt İstanbul Başkonsolosu Mohammad Alsharji ile bir araya geldik. Başkanlık makamımızda gerçekleşen ziyarette; iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine Yalova’nın sunabileceği katkılar, kültürel ve ticari konularda iş birliğinin artırılması konularını ele aldık” dedi.

Yapılan ziyaret ve görüşmenin ardından Başkonsolos Alsharji, Başkan Gürel’e Kuveyt’in simgelerini içeren tabak hediye ederken Başkan Gürel de Başkonsolos Alsharji’ye üzerinde Yalova’nın kültürel değerlerinin yer aldığı çini vazo hediye etti.

Editör: Manşet Gazetesi