Haluk Levent ve Ender Balkır ilk kez Yalova’da konser verecek Haluk Levent ve Ender Balkır ilk kez Yalova’da konser verecek

Mawish Beach Disco, yaz sezonuna damga vuracak etkinlikleriyle adını duyurmaya devam ediyor. Sahip olduğu muhteşem sahnesi ve eşsiz atmosferiyle öne çıkan mekân, birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayarak müzik tutkunlarını bir araya getiriyor.  22 Haziran Cumartesi günü Türk pop müziğinin yıldızlarından biri olan Serdar Ortaç Mawish Beach Disco’da sahne alarak, sevilen ve hatırlanan popüler şarkılarını seslendirerek izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Ortaç, enerjik sahne performansıyla izleyicileri adeta büyüledi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren konserde, hit şarkıları arasında "Kalpsizsin", "Mesafe", "Ben Adam Olmam", "Bilsem Ki" ve "Dansöz" gibi sevilen eserler yer aldı.  Her bir şarkıda sahnedeki enerjisi ve performansları ile seyircileri coşturan sanatçı, Mawish Beach Disco'nun atmosferinde unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

Blok 2 unutulmaz rap performansı sergiledi

Yalova'da eğlence ve müzik sektörüne yön veren mekânlardan biri olan Mawish Beach Disco, 21 Haziran Cuma günü rap müziğin başarılı ismi Blok 3'ü sahnesinde konuk etti. Blok 3, Mawish Beach’te unutulmaz rap performansı sergiledi.

Türk rap müziğin sevilen isimlerinden Blok 3, Mawish Beach Disco sahnesinde enerjisiyle büyüleyerek dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Blok 3'ün Mawish Beach sahnesinde seslendirdiği şarkılar arasında en çok beğenilenler arasında "Aklına Ben Gelicem", "Güzel ve İddialı", "Laf", "Naptığını Bilmesem De", ve "Affetmem" gibi son dönemlerin hit parçaları yer aldı. Her bir şarkı, sahnedeki etkileyici performansları ve dinamik sözleriyle seyircileri coşturmayı başardı. Sahne enerjisiyle dikkat çeken Blok 3 (Hakan Aydın), Mawish Beach'in atmosferinde izleyicileri dans etmeye ve şarkılara eşlik etmeye teşvik ederek geceye unutulmaz bir ritim kattı. Konser boyunca Blok 3'ün sahnedeki hakimiyeti ve performans kalitesi, rap müzik tutkunları arasında büyük beğeni topladı. 

Editör: Manşet Gazetesi