Altınova Belediye Spor Kulübü Başkanı Sedat Ok, Altınova Belediye Spor Tekvando Antrenörü İsa Gündağ, milli sporcu Mehmet Efe Bayır ilk ziyaretlerini Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca ve Başkan Yardımcısı Sinan Aydın’a gerçekleştirdi.

Yalova Belediyespor’dan büyük başarı Yalova Belediyespor’dan büyük başarı

Gündağ: Diğer sporculara örnek olacak’

Bayır’ın, Ankara’da harika bir müsabaka çıkarttığını ifade eden Altınova Belediye Spor Tekvando Antrenörü İsa Gündağ,’’ Altınova Belediye Spor Kulübü adına turnuvaya katılan sporcumuz Mehmet Efe Bayır hakeminde azizliğine uğradıktan sonra yenildi. Fakat sporcumuz 68 kilogramda milli sporcu olma şansını kazandı. Daha başarılı bir şekilde ilerleyeceğiz. Çalışmalarımızda hız kazandırdık. Mehmet Efe Bayır’ın başarısı, kulübümüzdeki diğer sporcularımıza da örnek olacak. Bizlere her zaman desteklerini esirgemeyen Altınova Belediye Başkanımız Yasemin Fazlaca’ya teşekkür ederiz.’’ dedi.

Fazlaca: Sporun ve sporcuların yanında olacağız’

Spora ve sporcuya her zaman destek olacaklarını belirten Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’’ Altınova Belediye Spor Kulübü tekvandocumuz Mehmet Efe Bayır bizleri gururlandırdı. Kendisinin daha iyi yerlere geleceğine eminiz. Bizde Altınova Belediyesi olarak her zaman tam destek olacağız. Altınova’lı her çocuğumuzu ve gencimizi spora yönlendirecek adımlar atacağız. Mehmet Efe Bayır ve Antrenör İsa Gündağ’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.’’ diye konuştu. Başkan Fazlaca ziyaret sonrası milli sporcu Mehmet Efe Bayır’ı altın ile ödüllendirdi.

Editör: Mustafa Turan