Türkiye Gürcistan  Karşılaşması Sonucu Türkiye Gürcistan Karşılaşması Sonucu

Türkiye Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu (TGOSB) Yalova il temsilcisi İbrahim İnce yaptığı açıklamada “Federasyonumuz tarafından düzenlen Türkiye Şampiyonaları’nda başarı elde eden ve Milli takıma seçilen Ali Osman Aydemirdir, Halil İbrahim Kaymaz, Muhammed Fırat Mutanoğlu ve Mert Çiçek gözünü dev şampiyona dikti. Şampiyonada 4 sporcu il ve Milli takım antrenörü olarak da hocamız Abdurahim Kaymaz görev yapacak” dedi.

İnce: Hedefimiz Türk bayrağını göndere çekmek

TGOSBF İl temsilcisi İbrahim İnce şampiyonaya gitmeden önce antrenör Abdurrahim Kaymaz ve sporcular ile beraber Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Kılıç ve Spor Hizmetleri Müdürü Murat Altuntaş’ı ziyaret etti. Avrupa Şampiyonası’na yoğun bir şekilde hazırlandıklarını belirten İl temsilcisi İbrahim İnce “Yalovalı sporcular olarak hedefimiz Edirne’deki organizasyonda Türk bayrağını göndere çektirmek, İstiklal Marşı'nı okutmak ve bütün dünyaya duyurmak" diye konuştu.

Gençler Kuraş Avrupa Şampiyonası’na ilimizi ve ülkemizi Ali Osman Aydemirdir ümitler 60 kiloda, Halil İbrahim Kaymaz, gençler 73 kiloda Muhammed Fırat Mutanoğlu ve Mert Çiçek gençler kategorisi 81 kiloda temsil edecek. Yalova Gençlik hizmetleri ve Spor il müdürü Salih Kılıç da ziyaretten çok memnun olduğunu, her zaman gençlerin yanlarında olduklarını belirterek ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu ve şampiyonada başarılı olacaklarına inandığını söyledi.

Editör: Manşet Gazetesi