Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, maçı izlemek için Mokamp'ta toplanan coşkulu kalabalığa eşlik etti. Belediye görevlileri, karşılaşmayı izlemeye gelen vatandaşlara Türk bayrağı, pamuk şeker, patlamış mısır ve çay ikramında bulundu. 7’den 70’e milli takım formaları giyen yüzlerce sporsever, ellerinde Türk bayraklarıyla maçı büyük bir ilgiyle takip etti.

Adil Yele: Milli maç heyecanını yaşamaya devam edeceğiz

Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, şunları söyledi: “Bu akşam burada bir araya gelen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Milli takımımızın zaferi hepimizi gururlandırdı. 90 dakika boyunca takımımıza destek veren taraftarlarımız, sahadaki oyuncularımıza büyük bir moral kaynağı oldu. Belediye olarak bu tür organizasyonlarla halkımızı bir araya getirmeye ve milli maç heyecanını birlikte yaşamaya devam edeceğiz. Çeyrek finalde Hollanda karşısında da takımımıza başarılar diliyorum. Bu birlik ve beraberlik ruhu ile inşallah şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz.”

Başkan Fazlaca 100 günlük icraatlarını açıkladı Başkan Fazlaca 100 günlük icraatlarını açıkladı

Türkiye'nin 2-1 galip geldiği maçın ardından, taraftarlar büyük bir coşkuyla sevinç gösterilerinde bulundu. Alanda toplanan kalabalık, milli takımımızın başarısını alkış ve tezahüratlarla kutladı. 

Editör: Manşet Gazetesi