Yalova'nın en büyük ve eğlenceli beach ve diskosu Mawish Beach Disko, 4 gün süren Kurban Bayramı boyunca ünlü yıldızların konserlerine ev sahipliği yaptı. Kurban Bayramının ilk gününde Mawish Beach Disko’da Canbay ve Wolker sahne aldı. Bayramın ikinci günü ise ünlü pop yıldızı Hande Yener muhteşem konseriyle hayranlarıyla buluştu. Hande Yener konserine katılan binlerce hayranı gönüllerince eğlendi. Birbirinden özel şarkılarıyla hayranlarını çoşturan Hande Yener rüzgar gibi esti.

Mawish Beach Disco’da Serdar Ortaç fırtınası Mawish Beach Disco’da Serdar Ortaç fırtınası

Demet Akalın rüzgarı esti

Bayramın üçüncü günü ise Demet Akalın konseri vardı. Enerjik performansı ve hit şarkılarıyla milyonların gönlüne taht kurmayı başaran, başarılı popçu Demet Akalın, bayram coşkusunu müzikle birleştirerek, eğlence dolu bir atmosfer yarattı. Sahneye çıktığı ilk andan itibaren alkışlar hiç susmadan devam etti. Sevenleri hep bir ağızdan ünlü şarkıcıya eşlik ederken, birlik ve beraberlik içerisinde renkli anlara sahne olundu.

Bayramın 4. günü de Çınarcık Mawish Beach Disko yine kendisine yakışanı yaptı. Ünlü yıldıç Semicenk verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konserlerin yaz boyunca devam etmesi bekleniyor. 

Editör: Manşet Gazetesi