Megastar olarak bilinen ve şarkılarıyla sürekli gündemde olan Tarkan, yedi yıllık bir aradan sonra 11. stüdyo albümü 'Kuantum 51'i piyasaya sürdü. Tarkan, yeni albümü için cömertçe harcama yaparak toplam 20 milyon lira yatırım yaptı.

Oral: Kurtuluş Günü kutlu olsun Oral: Kurtuluş Günü kutlu olsun

Tarkan Kuantum 51

Uzun bir süredir beklenen ve danslarıyla da tanınan Tarkan, 'Kuantum 51' adını verdiği yeni albümünü dün sevenleriyle buluşturdu. Tarkan'ın bu son albümüne yaptığı yatırımın miktarı da açığa çıktı.

Tarkan yeni aşbüm

Gazeteci Müge Dağıstanlı'nın raporuna göre, yedi yıl sonra yeni bir albüm yayınlamak için kolları sıvayan Tarkan, çalışmalara aylar öncesinden başlamış. Dört stüdyoyu aynı anda kapatarak, 12 şarkılık albüm için çekilen kliplerle birlikte 20 milyon lira harcamış. Albümde 'Vatanımsın', 'Sorma Gitsin', 'Enseyi Karartma', 'Çınar', 'Kalpte Savaş', 'Ayrılık Töreni', 'Darmaduman', 'Müteşekkir', 'Şerbetli', 'Olay', 'İllahlah' ve 'Yo' gibi şarkılar yer alıyor.

Tarkan, dün yayınladığı albüm hakkında Instagram üzerinden bir paylaşım yaparak, başarılı bir işin ancak ekip çalışmasıyla mümkün olduğunu belirtti ve "Bir elin nesi var iki elin sesi var" atasözünün doğruluğunu vurguladı. Albümün oluşumunda yer alan herkese ve tüm müzisyenlere teşekkürlerini iletti.

Editör: C.A Admin