Gürel: Basın demokrasinin vazgeçilmezidir Gürel: Basın demokrasinin vazgeçilmezidir

Altınova Belediye Başkanı Fazlaca, ambulansın direksiyonuna geçerek, ’Altınova’mızda direksiyon emin ellerde. Yalova, ilçe ve belde belediyeleri arasında ilk tam donanımlı ambulansımızı belediyemize kazandırdık.’’ dedi.

Ambulans, Evde Bakım ve Sağlık Biriminde kullanılmak üzere Altınova Belediyesine getirildi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’’ Altınova Belediyesi’nin hizmetlerinde kullanılması için bir adet tam donanımlı ambulansımız evde bakım ve sağlık birimimizde kullanılmak üzere aldık. '' dedi.

‘‘Yalova belediyeleri arasında bir ilk oldu’’

Belediye ve Altınova halkının yararına olacak işlere imza atmaya devam edeceklerini söyleyen Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’’ Tam donanımlı ambulansımız Yalova, ilçe ve belde belediyeleri arasında bir ilk oldu. Ambulans sonrası araç parkurumuzu genişletebilmek adına çalışmalarımız devam edecek. Belediyemizin araç filosunu genişleteceğiz. Ambulansımız hasta nakil gibi birçok noktada Belediyemizin hizmetlerini daha etkin bir şekilde sunmasına katkı sağlayacak.’’ dedi.

‘’Araç filomuzu genişleteceğiz’’

Altınova Belediyesi olarak tam donanımlı ambulansın kazandırılması sonrasında sırada su tanker aracının kazandırılacağının da müjdesini veren Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’’ Altınova’ya hizmet noktasında gerekli tüm adımları ivedilikle atmaya devam edeceğiz. Ambulansın, belediyemize kazandırılması sonrası gene ihtiyaç sırasına göre ilerleyeceğiz. İlerleyen zaman diliminde su tankeri ve tam donanımlı süpürge aracını da belediyemize kazandıracağız. Belediyemizin araç filosunu çok güçlü bir hale getireceğiz. Bizler Altınova’lılar olarak dayanışma içerisinde olduğumuzda başaramayacağımız hiçbir iş olmayacak. Altınova Belediyemize hayırlı olsun.’’ diye konuştu.

Başkan Fazlaca, Belediyeye kazandırılan ambulansla da ilk turunu atarak, fotoğraf paylaştı.

Editör: Manşet Gazetesi