Akgün Ailesi için büyük anlam ifade eden sünnet cemiyetine, siyaset, sanat, bürokrat, STK, sendika, basın ve dernek başkanları ile yöneticileri katılım gösterdi.

Yalova-Çınarcık Yolu La Luz Event Boutigue Hotel bahçesinde yapılan sünnet cemiyetine; AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Yalova İl İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz, Diyanet İşleri Sosyal ve Kültürel İçerikli Din Hizmetleri Daire Başkanı İdris Yavuzyiğit, CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, Termal Belediye Başkanı Sinan Acar, Çınarcık Jandarma Komutanı Mustafa Koçak, Çınarcık İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çingi, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Teşvikiye Belediyeye Başkanı Mustafa Nurten, Sinema Sanatçısı Yaşar Alptekin, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Etik Kurulu Üyesi Ayhan Polat ve Termal AK Parti İlçe Başkanı Çağlar Erdinç katılım sağladı.

BURSAAKYAD’ın yeni başkanı Fesih Temel oldu BURSAAKYAD’ın yeni başkanı Fesih Temel oldu

Cemiyet, Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Kuran-ı Kerim’in tecvit ve tertil üzere okunmasının ardından, Diyanet İşleri Sosyal ve Kültürel İçerikli Din Hizmetleri Daire Başkanı İdris Yavuzyiğit, davetlilere hitaben günün anlam ve önemine dair konuşma yaptı.

Ardından, Bursa ilinden gelen Semah ekibi gösteri yaptı. Büyük alkış alan ve cemiyet için anlamlı olan Semah gösterisinin ardından, ünlü sinema oyuncusu ve eski manken Yaşar Alptekin davetlilere hitaben geçmişi hakkında kısa bilgilendirmede bulundu. Alptekin yaptığı kısa konuşmasında, yeni nesil çocukların yetiştirilmeleri konusunda ailelere önemli tavsiyelerde bulundu. Eşi ile sünnet cemiyetine renk katan Alptekin, hayranlarının fotoğraf çekme isteklerine hayır demedi.

Yapılan ikramların ardından Akgün ailesinin, yakınları, arkadaşları bu anlamlı günü ölümsüzleştirecek şekilde eğlenerek, geceyi noktaladılar.

Ömer Mehmet Akgün erkekliğe ilk adımı atarken, Akgün Ailesinin ise mutluluğu da görülmeye değerdi.

Haber: Yasemin Demir

Editör: Manşet Gazetesi