R+T Messe Stuttgart Fuarı, Dünya’nın önde gelen kapı, pencere, güneş koruma sistemleri ve benzeri yapı elemanlarına odaklanan önemli bir yapı fuarı olarak ön plana çıkıyor. Her üç yılda bir düzenlenen fuar, 2021 yılında pandemi nedeniyle ertelenmişti. Bu yıl gerçekleştirilen R+T Messe Stuttgart Fuarı, 19- 23 Şubat 2024 tarihlerinde Almanya’nın Stuttgart kentinde düzenlendi. Dünya’nın dört bir tarafından kapı, pencere, güneş koruma sistemleri üreten firmalar fuara katıldı.

Nevten, Yalova’yı başarıyla temsil etti

Fuarda hem Türkiye’yi hem de Yalova’yı Nevten Tente ve Cam Sistemleri Fabrikası temsil etti. Fuarda stant açan Nevten Tente ve Cam Sistemleri Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Samancı da gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

Aksa Akrelik 4 günlük çalışma kararını açıkladı Aksa Akrelik 4 günlük çalışma kararını açıkladı

Samancı: Yerli ve milli ürünlerimiz ile daima yatırım halindeyiz

Açıklamasında “Geçen hafta düzenlenen RT Messe Stuttgart Fuarı bizim sektörümüzde şampiyonlar ligi fuarıdır. Fuarda en fazla ürün çeşitliliğine sahip firma olduk. Standımıza yoğun ilgi gösterildi. Akıllı ev sistemlerinde üretmiş olduğumuz ürünler, konforlu ve şık mekanlar oluşturuyor” diyen Nevzat Samancı, “Biz bayi ağımızı geliştirmek için bu fuara katıldık. Fuarda Nevten’deki ürün çeşitliliği yoğun ilgi gördü. Ürünlerimizin kalitesi fuara imza attı. Sektörümüzde daima ar-ge çalışmalarımızı arttırarak yeni ürünlerimizi bayilerimize sunuyoruz. Yerli ve milli ürünlerimiz ile daima yatırım halindeyiz” sözlerini sarf etti.