Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Mawish Beach Disco İşletme Sahibi Üstün Barut, Kurban Bayramı’yla 2024 yılı yaz sezonuna gireceklerini söyledi. İşletmede çok güzel yenilikler yaptıklarını belirten Üstün Barut, “Hep birlikte eğlence severleri çok güzel bir şekilde ağırlayacağız. Konaklamasıyla, iskelesiyle, agua parkıyla, köpük partisiyle, can kurtaranıyla, sağlıkçısıyla, güvenliğiyle son derece titiz bir şekilde, Mawish Beach Disco 2024 yazına hazırlandık. Gelen müşterilimiz, en ufak sıkıntı duymayacaklar. Tüm müşterilerimizi mükemmel bir şekilde ağırlayacağız. Yaza hazırız. Kurban Bayramı’nda sezon başlayacak” dedi.

Giriş ücretleri 250 TL

Açıklamalarına “İşletmemizin girişinde yenilik yaptık. Ayrıca dubalı iskelemiz de bu ya hizmete girdi. Müşterilerimiz, iskelemizden da ücretsiz yararlanacaklar. Mavish Beach’e gelenler, her şeyden ücretsiz faydalanacaklar. Sezon boyunca giriş ücretlerimiz 250 TL” diye devam eden Üstün Barut, “Bu 250 TL’nin içerisinde agua park, şezlong, şemsiye, duş, soyunma kabinleri, emanet, güvenlik, can kurtaran, sağlık hizmeti var” sözlerini sarf etti.

Karayip Korsanları Yıldızı Tamayo Perry Hayatını Kaybetti Karayip Korsanları Yıldızı Tamayo Perry Hayatını Kaybetti

9 günlük resmî tatilde ünlü isimler konser verecek

Her yıl olduğu gibi bu yaz da ünlü sanatçılara ev sahipliği yapacaklarını aktaran Üstün Barut: “Sezon boyunca Demet Akalın, Hande Yener, Serdar Ortaç, Level 5, Blok 3, Uzi, Sefo ve Semicenk gibi birçok isim konserler verecek. Kurban Bayramı’nda; Semicenk, Hande Yener, Demet Akalın, Serdar Ortaç gibi isimler sahne alacak. 9 günlük resmî tatilin tamamı dolu dolu geçecek. 9 günün hepsinde de ünlü sanatçılar müşterilerimize unutulmaz anlar yaşatacak. Konserlerimizin bilet fiyat listesini de belirledik. Bilet fiyatlarımız 400 TL’den başlıyor, en pahalısı 900 TL olacak” diye konuştu.  

Barut; “İş arayan herkesi kapımız açık”

Müşterilerinin çoğunlukla çevre illerden geldiğini dile getiren Üstün Barut, “İstanbul, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir ve Bilecik’ten gelen müşterilerimiz ağırlıkta. Ailecek güvenlikle eğlenebilecekleri bir ortam oluşuyor. Müşterilerimize en ufak bir sıkıntı yaşatmayacağız. Ayrıca personel sıkıntısı yaşıyorum. Yalova’da iş arayan herkesin başımızın üstünde yeri var. İstihdamı, bölgemizdeki insanlardan çözmeye çalışıyoruz. İş arayanlara kapımız açık. Üniversite öğrencileri buyursun gelsinler hep birlikte çalışalım” ifadelerini kullandı.

Haber: Yasemin Karadeniz 

Editör: Mustafa Turan