Kursiyerlerin başarılı çalışmalarını kutlayan Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’’ Misafirlerimize veya gittiğimiz yerlerde hediye olarak kursiyerlerimizin yaptığı bu güzel eserleri hediye edeceğiz. Kadınlarımızın aile ekonomisine katkı sağlama noktasında her zaman yanlarında olacağımızı belirtmek isterim.’’ dedi.

Fazlaca kursiyerleri kutladı

Mefruşat, sepet örgücülüğü ve giyim ürünlerinin sergilendiği, el emeği göz nuru eserler için kursiyerleri tebrik eden Başkan Fazlaca,’’ Kurs hocamız Saniye Yavuz ve kursiyerlerimizin birbirinden güzel eserleri için kendilerini tebrik ederim. Kursiyerlerimizin çalışma şartlarını daha da geliştireceğiz.’’ dedi.

Altınova protokolü bayramlaştı Altınova protokolü bayramlaştı

‘’Altınova kadınları ekonomik anlamda güçlü olacak’’

İlçede kadınlara yönelik ciddi çalışmalar yapacaklarının müjdesini de veren Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca,’’ Kadınlarımızın ürettiği ürünleri internet üzerinden pazarlanması konusunda çalışmalarımıza başlayacağız. Gene bu eserlerin Yalova’da pazarlanması hususunda da gerekli tüm adımları atacağız. Altınova’lı kadınlarımız dikiş-nakış ve çeyiz ürünleri ile birlikte ne kadar marifetli olduklarını bir kez daha göstermiştir. Altınova kadınlarının ekonomik anlamda güçlü olmaları için var gücümüzle çalışacağız.’’ diye konuştu. Açılış sonunda Altınova Belediyesi Kurs Hocası Saniye Yavuz, Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca’ya el emeği göz nuru hediye takdim etti. Dikiş-nakış ve çeyiz ürünleri sergisi Altınova Belediye hizmet binası 1. katında 29 Mayıs Çarşamba gününe kadar sergilenecek.

Editör: Mustafa Turan