Geçmişten Günümüze Yalova Paneli’ne yoğun ilgi Geçmişten Günümüze Yalova Paneli’ne yoğun ilgi

23 Haziran 2024 Pazar günü Sporium Tesislerinde yapılan nikah merasiminde birbirlerine, ‘EVET’ diyen Betül Yılmaz ile Yusuf İslam Yurday bir ömür boyu mutluluk için yeni hayatlarına yelken açtı.  

Nikah Merasimine; AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Cumhuriyet Halk Parti Yalova Milletvekili Tahsin Becan, İzmir İstinat Mahkemesi Daire Başkanı Ali Naki Ceylan, Yalova Cumhuriyet Savcısı Cesim Eren, Bursa Başsavcı Yardımcısı Hakan Fidan, Yalova İş-Kur Müdürü Erhan Dede, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Tutuğ, Kadıköy Belediye Başkanı Yılmaz Tavşan, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Etik Kurulu Üyesi Ayhan Polat, bir önceki dönem AK Parti Yalova İl Başkanı Av. Mazhar Aydın’ın yanı sıra siyaset, STK başkan ve yöneticileri ile birçok iş insanı katılım sağladı.

Yılmaz ile Yurday ailelerinin bu anlamlı gecede evlatlarının mutluluklarına ortak olurlarken, nikah merasimine katılım gösterin davetliler genç çifti yalnız bırakmadılar.

Takı meresiminin ardından Yılmaz-Yurday aileleri davetlilerle bire bir ilgilenerek, bu anlamlı geceye katılımlarından dolayı teşekkürlerini illetiler.  

Manşet Gazetesi Ailesi olarak, Betül Yılmaz ile Yusuf İslam Yurday’ı tebrik eder, mutluluklar dileriz.

Haber: Yasemin Demir 

Editör: Manşet Gazetesi