Futbol Tutkunlarının Gözü Transfer Gelişmelerinde Futbol Tutkunlarının Gözü Transfer Gelişmelerinde

Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Kübra Şaras’ın kurduğu Fresk Sanat ekibi, bacalara 3 boyutlu deniz canlılarından oluşan figürlerle çeşitli desenler çizerek, solmayan boyalarla renklendiriyor.

Adil Yele: Tüm bacalar solmayan boyalarla renklenecek

Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, sanatçıların güzel bir çalışmaya imza attığını kaydederek, “Sahil şeridimizdeki temizlik ve düzenleme çalışmalarına son hızla devam ediyoruz. Bu çalışmaların bir parçası olarak, sanatçılarımız vatandaşlarımızın kötü görüntüleri nedeniyle şikayetlerine konu olan muayene bacalarını renklendiriyor. Kumsal şeridimizdeki tüm bacalar, bu şekilde 3 boyutlu deniz canlıları konsepti ve solmayan boyalarla renkli bir hale getirilecek” diye bilgi verdi.

Daha önce Karamürsel’de benzer bir çalışma yaptıklarını belirten Kübra Saraş da, “Çiftlikköy sahilindeki bu bacaları, insanların hoşuna gidecek şekilde rengarenk deniz altı manzaralarıyla boyuyoruz. 32 adet baca var, çalışmalarımızı büyük ihtimalle bu ayın sonunda tamamlamış olacağız. Renklendirme çalışmalarımız bittikten sonra son olarak bacalara astar atacağız, böylece yapılan resimler daha da uzun ömürlü olacak. Çiftlikköy sahilinin güzelleşmesine bu şekilde katkı sağladığımız için mutluyuz” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi