“En değerli varlığımız, sevinç kaynağımız ve geleceğimizin teminatı sevgili evlatlarımızın istikbalinin şekillenmesinde önemli adımlardan biri olan LGS maratonunu bu hafta sonu gerçekleşecek” diye mesajına başlayan Başkan Gürel sözlerine şöyle sürdürdü.

“Gençlerimizin geleceğine yön verecek önemli bir sınava, kendi gayret ve çabalarıyla ailelerinin desteği ve öğretmenlerinin rehberliğinde ellerinden gelenin en iyisini yapabilmek için 1 yıl boyunca hazırlandılar. Sınava girecek tüm öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını yüksek tutmalarını tavsiye ediyorum. Bu moral ve motivasyonun sınav başarısını getireceğine inanıyorum. Tüm öğrencilerimizin başarıları bizleri de sevindirecektir. Öğrenci kardeşlerimden LGS’yi hayati bir sınavmış gibi görmemelerini, bu sınav önemli olsa da, hiçbir şeyin öğrencilerimizin sağlığından daha önemli olmadığını belirtmek isterim.

Futbol Tutkunlarının Gözü Transfer Gelişmelerinde Futbol Tutkunlarının Gözü Transfer Gelişmelerinde

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

Editör: Manşet Gazetesi