Erkılınç 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı Erkılınç 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladıSS Birliksan Yapı Kooperaafi projesi olan Loca Avrasya Küçük sanayi sitesi projesinin temeli düzenlenen görkemli törenle atıldı.


Yalova'nın Çiftlikköy ilçesinde bulunan Avrasya Organize Sanayi Bölgesi içerisindeki şantiye sahasında düzenlenen temel atma törenine Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, Yalova Vali Yardımcısı Bahattin Atçı, Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin,  Loca Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Başaran, Loca Avrasya yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.

Başaran: Yüksek standartlarda çalışma ortamı sunacak

Törenin açılış konuşmasını yapan Lütfü Başaran, "Birliksan Yapı Kooperaafi olarak hayata geçirdiğimiz Loca Avrasya Küçük sanayi sitesi modern işlevsel anlamıyla sanayicilerimize ve işletmecilerimize yüksek standartlarda çalışma ortamı sunacak. Yalova sahip olduğu stratejik konum ve doğal güzellikleriyle yatırımcılar için büyük fırsatlar sunmaktadır. Loca Avrasya Sanayi sitesi bu potansiyeli daha da ileriye taşıyacak Yalova'ya dışarıdan gelecek yatırımcıların ilgisi şehrimizin ekonomik dinamizmini daha ileriye götürecek. Bu proje toplumsal açıdan da büyük bir öneme sahiptir. Yalova'nın kalkınmasında önem arz edecektir" dedi.

Başaran'ın ardından kürsüye gelen Vali Kaya ise projenin hayırlı olması temennisinde bulundu. Projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Ardından İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk dua okudu. Daha sonra protokol üyeleri butona birlikte basarak Loca Avrasya Küçük sanayi sitesinin temelini attı.


Editör: Manşet Gazetesi