Yalova'da yangın paniği : Katı atık depolama alanı yanıyor Yalova'da yangın paniği : Katı atık depolama alanı yanıyor


Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir dizi program gerçekleştirdi. Bayram mesaisine CHP İl Binası’nda partililerle bayramlaşarak başlayan Başkan Gürel, bayramda mesai yapan belediye personellerini de ziyaret ederek baklava ikramında bulundu.


Partisindeki bayramlaşma programının ardından Başkan Mehmet Gürel, vatandaşların bayramını kutlayarak Yalova Belediyesi Zabıta Noktası’na geçti. Bayramda görevi başında bulunan Zabıta personelleriyle bir araya gelen Başkan Gürel, burada personelden bayram yoğunluğu ve denetimleri hakkında bilgi aldı. Başkan Gürel’in bir sonraki durağı Yalova Belediyesi Şehir Mezarlığı oldu. Mezarlıklar Müdürlüğü personeliyle bir araya gelen Başkan Gürel, burada Yalova Belediyesi tarafından kurulan ikram çadırını da ziyaret ederek vatandaşlara lokum ve gül şerbeti ikramında bulundu.

Mezarlıklarla gelen vatandaşlarla da sohbet eden ve bayramlarını kutlayan Başkan Gürel, şehitlikte de dua etti. Başkan Gürel, ardından Yalova Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni ziyaret ederek, bayram seyahati yapan vatandaşlara hayırlı yolculuklar dileklerinde bulundu. Otobüs firmalarının temsilcileri ve taksici esnafın da bayramını kutlayan Gürel, kazasız belasız bir bayram geçirilmesi temennisinde bulundu.
Başkan Gürel’in bayram mesaisindeki son durağı ise görevi başında bulunan Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü oldu. Personele baklava ikramında bulunan Başkan Gürel, komuta merkezine gelen ihbarlarla ilgili bilgi aldı. 

Editör: Manşet Gazetesi