Saadet Partisi’nde genel başkan adayları belli oldu
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun görevinden ayrılacağını açıklamasının ardından Genel İdare Kurulu ve İl Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi. Partideki temayül yoklamalarında 5 isim ön plana çıktı. Bu isimler 5 isim Birol Aydın, Fatih Aydın, Mahmut Arıkan, Mesut Doğan, Ömer Abdullah Ayhan oldu.

Gerçekleştirilen Genel İdare Kurulu ve İl Başkanları Toplantısı'nda, yeniden temayül oylaması yapıldı ve öne çıkan beş isimden birinin ortak genel başkan adayı olarak gösterilmesi amaçlandı. Toplantıda, Milletvekilleri, Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri, Genel İdare Kurulu Üyeleri, Genel Merkez Kadın ve Gençlik Kolları Yönetimleri İl Başkanları, İl Müfettişleri yer aldı. Toplantıda konuşan Karamollaoğlu, teşkilatlardan alınan isimlerden öne çıkan beş isim arasından yalnızca bir ismin belirlenmesi gerektiğini ifade etti.

Önene çıkan isimlerin Saadet Partisi Parti Sözcüsü ve İstanbul Milletvekili Birol Aydın, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, Saadet Partisi Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Mesut Doğan, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ömer Abdullah Ayhan olduğu kaydedildi.

Harb-İş Tesislerinde yüzde 90 doluluk: Bölgenin en gözde tesisi durumunda Harb-İş Tesislerinde yüzde 90 doluluk: Bölgenin en gözde tesisi durumunda

Odatv.com

Kaynak: Odatv.com