Yalova’nın kurtuluşu coşkuyla kutlandı Yalova’nın kurtuluşu coşkuyla kutlandı

Kunay Film, Kerem Bursin'den sonra Melis Sezen'le de el sıkıştı

Kunay Film, Melis Sezen ve Kerem Bursin'i başrolde buluşturacak 

Melis sezen

Kerem Bursin, Erkan Kolçak Köstendil, Ahmet Mümtaz Taylan ve Güven Kıraç gibi başarılı birçok isim ile anlaşan Kunay Film, güzel oyuncu Melis Sezen ile de el sıkıştı.Rusya'da gişe rekorları kıran 'Son of a Rich' in Türkiye uyarlaması Kunay Film yapımcılığında Türkiye'de çekilecek. Güçlü oyuncu kadrosu kadar etkileyici hikayesiyle de beyaz perdeye yeni bir soluk getirecek olan Kunay Film'in Yönetici Yapımcısı ve Genel Müdürü Karina Mia Satlykova: "Bu harika projeyle uzun metrajlı film yapımındaki hikayemize başlamaktan heyecan duyuyoruz. Bu benzersiz hikayenin ve yetenekli oyuncu kadromuzun dünya çapında izleyicilerin ilgisini çekeceğine gerçekten inanıyoruz. Türk dizileri zaten kendi başına başarılı bir marka haline geldi ve biz Kunay Film olarak, Türk sinemasının eski günlerine dönme zamanının geldiğine inanıyoruz. Bu yüzden uzun metrajlı filmlere odaklanıyoruz. 'Son of a Rich' ekibimiz tarafından üretilen ilk film olacak, ayrıca dünya klasiklerine de yer vereceğimiz projelerimizin hazırlık periyodu tüm hızı ile devam etmektedir" dedi.
Usta yönetmen Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğuna oturduğu film, zengin bir iş insanının şımarık oğlu Mete'nin, babasının onu 16. yüzyıl Osmanlı şehrinde bir hizmetkar olarak reenkarne olduğuna inandırdığı sürükleyici bir hikayeyi anlatıyor.

Kerem Bursin
Kunay Film hakkında:
Kunay Film, 2022 yılında Yapımcı Karina Mia Satlykova ve Türk besteci ve yapımcı Arslanbek Sultanbekov tarafından kuruldu. Yapım ekibine, sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip Türk yapımcı Semih Saçaklı liderlik etmektedir. Şirket, uzun metrajlı filmler, müzik yapımı ve dağıtımına odaklanacaktır.

Kaynak:Çağla Saraç

Kaynak: Çağla Saraç